Aromatizētā kafija

#907 Amaretto Milano
Kafija ar izteiktu, spēcīgu iecienītā itāļu liķiera – mandeļu aromātu un garšu. Lieliski sabalansēta garša. Kafija no Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kas ievāktas Centralamērikā un Dienvidamērikā.
#908 Šokolādes krēms
Ar tumšās sokolādes samtainu garšu un vieglu rūgtenuma pēcgaršu. Spilgta un izteiksmīga šokolādes garša īpašiem mirkļiem. Kafija no Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kas ievāktas Centralamērikā un Dienvidamērikā.
#909 Šokolāde ar apelsīnu

Lieliska kafija, kas apvieno tumšās sokolādes samtaino garšu un sulīga apelsīna aromātu, rada izsmalcināti maigu garšas harmoniju. Kafija no Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kas ievāktas Centralamērikā un Dienvidamērikā.

#910 Lazdu rieksts

Ļoti patīkams saldens lazdu riekstu aromāts. Brīnisķīgais kafijas aromāts papildinats ar maigu lazdu riekstu aromatu, kā radīts aizraujošai kafijas pauzei, brīnišķīgam izsmalcinātu vakariņu nobeigumam. Kafija no Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kas ievāktas Centralamērikā un Dienvidamērikā.
#911 Īru krēms


Maiga un brīnišķīga, bet tai pat laikā kafija ar spēcīgu un ilgstošu pēcgaršu. Pastiprināt krēma garšu, var pievienojot kafijai nedaudz krējuma. Jūs iedvesmos izteiksmīgā krejuma garša! Kafija no Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kas ievāktas Centralamērikā un Dienvidamērikā.

#912 Turku medus

Salda, tikko ievākta reibinošā medus garša apvienojumā ar kafijas aromātu aizvedīs Jūs saulainā vasaras pļavā. Šo brīnumaino garšu var daudzveidot, kafijai pievienojot nedaudz saldā krējuma. Kafija no Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kas ievāktas Centralamērikā un Dienvidamērikā.

#913 Bailey Cream


Maiga un brīnisķīga, bet tai pat laikā spēcīga un ilgstosa karameļu garša. Pastiprināt kafijas garšu, var pievienojot kafijai nedaudz krējuma. Jūs iedvesmos ilgstošā un maigā karameļu garša! Kafija no Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kas ievāktas Centralamērikā un Dienvidamērika.

#914 Vaniļas krēms


Radīta lieliskam kafijas baudījumam, šī maigā kafija var kalpot par lielisku našķi izsmalcināta kafijas pēcpusdienas pauzei. Kafija no Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kas ievāktas Centralamērikā un Dienvidamērikā.

#920 Putukrējums

Brīniškīgais un mērenais putukrējuma aromāts apburs ikvienu kafijas cienītāju. Pateicoties maigajai un pilnīgajai garšai, šī kafija kļūst arvien vairāk iecienīta. Īsts baudījums, pateicoties kam katra kafijas pauze pārtop īstā piedzīvojumā. Kafija no Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kas ievāktas Centralamērikā un Dienvidamērikā.
#921 Angļu karamele


Smalka un brīnišķīga kafija, kurā ir tik netverama robeža starp karameli un kafiju. Karameles garšu lieliski papildinās kafijai pievienots piens vai saldais krējums. Kafija no Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kas ievāktas Centralamērikā un Dienvidamērikā.
#922 Čilī ar šokolādi


Šī kafija sniegs jums neaizmirstamu baudas piedzīvojumu – kā pirmo jūs sajutīsiet rūgtās karstās šokolādes garšas niansi, kurai sekos patīkama un līdzsvarota čilī piparu garša, šī kafija ir neaizvietojama karstu izjūtu cienītājiem. Acteki zināja, ka kafija bagātināta ar rūgto šokolādi un čilī pipariem spēj iedegt ugunīgu mīlas liesmu...
#924 Melleņu


Šīs kafijas sķirnes radīšanai mēs esam izvēlējušies kafijas šķirnes no Kolumbijas un Brazīlijas, kuras veido saldenu un intensīvu pamatu šai neparastajai kafijai. Melleņu – putukrējuma kafija tas ir īsts baudījums aromātiskas kafijas cienītajam. Krējuma un melleņu tandēms rada lielisku, harmonisku garšu, šī kafija lieliski iederēsies saulainā svētdienas pēcpusdienā baudot to kopā ar melleņu pīrāgu.
#926 Kapučino


Maigā un krēmīgā putukrējuma garša mūs ir iedvesmojusi šīs šķirnes radīšanai. Kafiju ar krējumu sāka baudīt Austrijā, vēlāk austriešu kareivji šo kafijas dzeršanas veidu ieviesa Itālijā, taču tagad kafija ar krējumu tiek baudīta visā pasaulē. Šī kafija saglabā savu maigo garšu to dzerot arī bez piena.
#927 Zemenes ar šokolādi


Maigās zemenes papildinātas ar piena šokolādes garšu, ja esi īsts gardēdis, tev ir janogaršo šis meistardarbs! Īsts garšas kārdinājums, baudiet to kopā ar pienu, tas darīs izteiktāku zemeņu garšu un aromātu!
#928 Mellenes ar kanēli

Ļaujies melleņu un kanēļa vilinošā aromāta un garšas kardinājumam. Ar katru malku tev ir iespēja sajust Ziemassvētku noskaņu.
#929 Šokolāde ar rumu
Lumumba tā ir eleganta un izsmalcināta kafija ar maigu ruma un šokolādes pēcgaršu, īsts baudījums gardēžiem!
#930 Toffe cream

Šīs šķirnes kafijas garša ir maiga un glasmaina pateicoties krējuma karameles aromātam. Kafija, kas dāvās Jums majīguma un siltuma sajūtas, kas atgādina prieka pilnās bērnības dienas.

Uz augšu