Klasiskā tēja

#702 Darjeeling Himalaya

Darjeeling visā pasaulē pazīstama kā īpaši kvalitatīvs dzēriens, kas valdzina ar savu unikālo, neatkārtojamo, specifisko muskatvīnogu aromātu un izcilo kvalitāti, par kuru pasaulē tiek maksātas augstākās cenas. Īpaši augsti tiek vērtētas pavasara un vasaras ražas. Tēju novāc tikai ar rokām.
#704 Ceylon OP Pusselawa

Ceilonas melnā tēja, skaitās viena no aromātiskākajām Ceilonas tējām, tā ir ar elegantām garām, nedaudz virpinātām lapiņām un zeltaini dzeltenu nokrāsu,pēc garšas ļoti harmoniska, pikanta ar vieglu iesala noti. Garšīga ar pienu.
#705 China Keemun
Melnā ķīnas tēja ar maigu ziedu aromatu. Šī teja satur loti maz miecvielu, pateicoties kam tā labak uzsūcas organismā.
#706 China Jasmine

Jasmīnu tēja – pasaulē tik labi pazīstamā tēja uzskatāma par krāšņuma un izsmalcinātības virsotni imperatora pārvaldītajā Ķīnā un tika lietota galvenokārt Pekinā. Ar jasmīniem pārsvarā aromatizē zaļās tējas. Nereti aromatizējot, tējas lapiņām piešķir dažādas formas – gredzenus, bumbiņas, spirāles u.t.t. Jasmīnu tēja tiek rekomendēta pie stipriem un asiem ēdieniem, kā arī tā neitralizē zivju ēdiena aromātu pēc maltītes.
#707 China Pai Mu Tan

Ķīnas baltā tēja no Fudzjanas provinces,
kas tulkojumā nozīmē „Baltā Peonija”. To iegūst no Narcissus vai chaicha šķirnes tējas krūmiem, ar rokām plūcot tikai jauno atvašu pašas galotnītes – divas gaiši zaļās lapiņas un pumpuru. Iegūtās lapiņas netiek sutinātas un žāvētas augstās temperatūrās, kā parastā zaļā tēja, bet gan vītinātas saulē vai izkaltētas temperatūrā, kas nepārsniedz 40'C. Pai Mu Tan reti kad tiek atlasīta vai šķirota, tādējādi dodot priekšroku naturālam tikko novāktas tējas izskatam.
#708 China Oolong Se CUNG
Oolong - ta ir daļēji fermenteta teja, kas vienlaicīgi apvieno sevī gan melnās, gan zaļās tējas īpašības, piemīt īpaša dziļa un viegli pikanta garša un aromats. Šīs tējas uzlējums un garša ir atkarīga no fermentācijas pakāpes un var līdzināties melnai vai zaļai tējai. Regulāra šīs tējas lietošana ļoti labvēligi iedarbojas uz veselību, tā ir bagāta ar lielu vitamīnu un minerālvielu daudzumu un tai piemīt daudz veselību veicinošu īpašību.
#709 China Gunpowder

Ķīnas klasiska zaļā tēja ar tumši zaļām, nedaudz spīdīgām, sarullētām lapām un viegli sūru garšu. Tēja no bioloģiski kontrolētām plantācijām.
#713 Japan Gen Maicha

Maisījums no Bancha tējas, ar grauzdētiem rīsiem un kukurūzu. Uzlējums ļoti maigā gaiši zaļā krāsā, garšā jūtams riekstu aromāts.
#717 China Pu Erh (Gam Fei Cha)

<Sarkanā - pilnībā fermentēta Ķīnas tēja ar maigu, viegli saldenu zemes garšu. Uzlējumam piemīt dziļa, sarkana nokrāsa.
#718 China Pu Erh Tuo Cha, mini, black

Pu Erh piemīt organismu atjaunojošas īpašības, veicina svara samazināšanos, tā izvada toksīnus no organisma, uzlabo vispārējo organisma stāvokli. Regulāra šīs tējas lietošana uzlabo redzi un samazina holesterīna daudzumu asinīs. Uzlējumam piemīt dziļa, sarkana nokrāsa un ļoti maiga garša.
#719 Pu Erh Be Eng Cha

Pu Erh piemīt organismu atjaunojošas īpašības, veicina svara samazināšanos, tā izvada toksīnus no organisma, uzlabo vispārējo organisma stāvokli. Regulāra šīs tējas lietošana uzlabo redzi un samazina holesterīna daudzumu asinīs. Uzlējumam piemīt dziļa, sarkana nokrāsa un ļoti maiga garša.
#720 Japan Maccha organic

Zaļā tēja, kas saberzta pulverī izmantošanai japānas tējas ceremonijā. Pulvera tējas Matcha izgatavošanai ir nepieciešamas augstākā labuma tējas lapiņas bez dzīsliņām, tā lai malšanas rezultātā varētu iegūt pilnībā tīru tējas masu, kā saka Japānā "tējas gaļu". Pagatavojot tēju matcha tā tiek nevis uzlieta bet gan sakulta, pārvēršot to putās. Tiek izdzerts ne tikai uzlējums, bet arī pats tējas pulveris.
#721 Kenia GFOP I

Tēja ar zeltaini brūnām lapām, uzlējums stiprs brūngani oranžs, izteiksmīgs aromāts ar vieglu ziedu aromāta noti.
#722 Piena Oolong

Oolong tulkojumā no ķīniešu valodas nozīmē «Melnā Pūķa tēja», šo tēju uzskata par «tējas imperatoru» un raksturīgāko Ķīnas tējas šķirni. Oolong piena ir neparasti veselīga - tā veicina asinsvadu sieniņu šķiedraudu nostiprināšanos, kas uzlabo ādas stāvokli, samazina grumbas. Regulāras Oolong piena tējas lietošana palēlina novecošanās procesu. Savu nosaukumu Oolong piena ir ieguvisi pateicoties neparastai tējas aromatizēšanas procesam – maigo piena un saldā krejuma aromātu un pēcgaršu tēja iegūst pateicoties tējas lapiņu tvaicēšanai ar piena tvaikiem.

Uz augšu