Sietā tēja

#751 Balls Red Peach

Maija raža, izmanto jaunus zaļās tējas dzinumus, no 50 lapiņām tiek veidota skaista rozes forma.
#752 Wintersweet

Sastāvā ir pašas labākās, maigākās tējas lapiņas un pumpuri, kuri tiek speciāli izšķiroti pirms tēju aromatizē ar jasmīnu ziediem. Izmanto jaunus zaļās tējas dzinumus, kurus novāc tikai naktī un maisa kopā ar svaigi plūktiem jasmīnu ziediem, šī procesa rezultātā rodas neatkārtojams aromāts. Pēc tam no lapiņām tiek veidotas 3 ar diegiem savītas bumbiņas
#753 Flower in snow
Zaļa tēja ar jasmīnu. Sastāvā ir pašas labākās, maigākās tējas lapiņas un pumpuri, kuri tiek speciāli izšķiroti pirms tēju aromatizē ar jasmīnu ziediem. Izmanto jaunus zaļās tējas dzinumus No lapiņām tiek veidota skaista zieda forma.
#754 Tea flower attaching

Balta tēja (sudraba adatas), amarants, lillija, klinģerītes. Balto tēju lietoja jau Ķīnas imperatora galmā. Ir divu veidu baltās tējas šķirnes - Pai Mu Tan, kas nozīmē baltais peons un Yin Zhen, kas tiek saukta arī par sudraba adatām. Tā ir viena no dārgākajām tējas šķirnēm pasaulē.Baltajai tējai tiek noplūkta tikai viena augšējā visjaunākā tējas krūma lapiņa.Pēc savākšanas, lai apturētu fermentācijas procesu, tējas lapiņas tiek tvaicētas ne ilgāk par 1 minūti, pēc tam tās tiek vītinātas. No lapiņām tiek veidota skaista zieda forma.
#755 Fairy flowers spreading

Balta tēja (sudraba adatas), jasmīns, lillija. Balto tēju lietoja jau Ķīnas imperatora galmā. Ir divu veidu baltās tējas šķirnes - Pai Mu Tan, kas nozīmē baltais peons un Yin Zhen, kas tiek saukta arī par sudraba adatām. Tā ir viena no dārgākajām tējas šķirnēm pasaulē.Baltajai tējai tiek noplūkta tikai viena augšējā visjaunākā tējas krūma lapiņa.Pēc savākšanas, lai apturētu fermentācijas procesu, tējas lapiņas tiek tvaicētas ne ilgāk par 1 minūti, pēc tam tās tiek vītinātas. No lapiņām tiek veidota skaista zieda forma.
#756 Love at first sight
Balta tēja (sudraba adatas) ar jasmīnu garšu, amarants, jasmīns, klinģerīte. Balto tēju lietoja jau Ķīnas imperatora galmā. Ir divu veidu baltās tējas šķirnes - Pai Mu Tan, kas nozīmē baltais peons un Yin Zhen, kas tiek saukta arī par sudraba adatām. Tā ir viena no dārgākajām tējas šķirnēm pasaulē.Baltajai tējai tiek noplūkta tikai viena augšējā visjaunākā tējas krūma lapiņa. Pēc savākšanas, lai apturētu fermentācijas procesu, tējas lapiņas tiek tvaicētas ne ilgāk par 1 minūti, pēc tam tās tiek vītinātas. No lapiņām tiek veidota skaista zieda forma.
#757 Excellence

Balta tēja (sudraba adatas),amarants, jasmīns, lillija, klinģerīte.Balto tēju lietoja jau Ķīnas imperatora galmā. Ir divu veidu baltās tējas šķirnes - Pai Mu Tan, kas nozīmē baltais peons un Yin Zhen, kas tiek saukta arī par sudraba adatām. Tā ir viena no dārgākajām tējas šķirnēm pasaulē.Baltajai tējai tiek noplūkta tikai viena augšējā visjaunākā tējas krūma lapiņa.Pēc savākšanas, lai apturētu fermentācijas procesu, tējas lapiņas tiek tvaicētas ne ilgāk par 1 minūti, pēc tam tās tiek vītinātas. No lapiņām tiek veidota skaista zieda forma.

Uz augšu